16 września, 2015

START

Biuro Rachunkowe MirJan Białystok

Mirosława Kamińska

 

Witamy na stronie internetowej naszej firmy!

Nie wszystkie biura rachunkowe w Białymstoku mogą opierać swoją codzienna obsługę na tak bogatym doświadczeniu, jakim dysponuje nasz zespół. Jednak jeżeli zależy Państwu na profesjonalnej, elastycznej i dostosowanej do indywidualnych potrzeb obsługi, to serdecznie zapraszamy do współpracy.

By zapewnić Państwu księgowość obsługiwaną na najwyższym poziomie i zgodnie z obowiązującymi standardami – nieustannie doskonalimy swoje umiejętności oraz poszerzamy kompetencje zawodowe. Nasi eksperci, wzbogaceni odpowiednim wykształceniem, posiadają licencje Ministerstwa Finansów, które upoważniają ich do prowadzenia różnego rodzaju ewidencji. Biuro Rachunkowe „MirJan” działa w oparciu o licencję Ministra Finansów nr 33043/02. Posiadamy również obowiązkową polisę od odpowiedzialności cywilnej oraz dwie dodatkowe, tworząc tym samym w pełni komfortowe i bezpieczne dla naszych Klientów warunki współpracy.

Doświadczona księgowa

Do Państwa dyspozycji pozostaje w pełni wykwalifikowana księgowa, która jest w stanie zająć się kompleksową obsługą spraw rachunkowych przedsiębiorstwa. Mogą to być zarówno sprawy kadrowo-płacowe, kwestie podatkowe, finansowe, jak również standardowe, cykliczne rozliczenia.

Elastyczne usługi księgowe

Korzystając z usług białostockiego biura mogą Państwo sięgnąć po obsługę rachunkową realizowaną na najwyższym poziomie – zgodną z międzynarodowymi standardami oraz obowiązującą literą prawa. Wśród przykładowych, oferowanych przez nas usług, znajdą Państwo:

  • rozliczanie ZUS,
  • obsługa PFRON,
  • pomoc przy przekształcaniu firm,
  • wycena podmiotów gospodarczych.

Przede wszystkim proponujemy elastycznie dobrany zakres usług, który będzie odpowiadał Państwa rzeczywistym potrzebom. W ten sposób pragniemy wspierać naszych Klientów w dynamicznym rozwijaniu prowadzonych przez nich działalności.

 

Więcej…
ikona adresu