24 października, 2016

O NAS

Stale rozwijające się Biuro Rachunkowe „MirJan” Mirosława Kamińska funkcjonuje w Białymstoku już od ponad 20 lat. Wszyscy pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie zawodowe, odpowiednie wykształcenie i dokumenty upoważniające ich do prowadzenia ewidencji (licencja nadana przez Ministerstwo Finansów). Tak jak i inne, profesjonalne biura rachunkowe, posiadamy licencję Ministra Finansów (nr 33043/02) pozwalającą nam na prowadzenie działalności zgodnie z obowiązującymi przepisami. Dysponujemy również obowiązkową polisą OC na świadczenie usług oraz dwoma dodatkowymi polisami. Naszą specjalnością jest obsługa księgowa, rachunkowa, finansowa oraz podatkowa przedsiębiorstw.

Kompleksowa obsługa

Zapewniamy usługi realizowane na najwyższym poziomie, dlatego każda sprawa naszych Klientów jest prowadzona dokładnie i rzetelnie. Proponujemy elastyczną ofertę, która dopasowana jest do indywidualnych oczekiwań. Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby księgowość nie była dla Państwa trudnością, ale podstawą do dynamicznego, biznesowego rozwoju. Mamy pełną świadomość tego, że każdy problem jest inny, dlatego też do każdego zlecenia podchodzimy z najwyższą starannością i odpowiednim przygotowaniem.

Nieustannie dbamy również o to, aby naszą ofertę współpracy tworzyły nie tylko standardowe działania, ale również te nieszablonowe. Wśród usług, które zapewniamy, znajduje się m.in.:

  • przygotowywanie biznesplanów,
  • konsolidacja bilansów,
  • wycena przedsiębiorstwa,
  • wypełnianie deklaracji dotyczącej opłat z tytułu korzystania ze środowiska.

Wiedza i doświadczenie

Właścicielem biura rachunkowego jest Mirosława Kamińska, księgowa z ponad 35-letnim stażem pracy. Własną działalność gospodarczą prowadzi od ponad 20 lat. Długoletnie doświadczenie w branży i nieustanne poszerzanie swojej wiedzy sprawia, że oferowane usługi są wysokiej jakości.

Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-17:00.

Zapraszamy

ikona adresu