Biuro rachunkowe Mirjan Mirosława Kamińska

Witamy na stronie internetowej naszej firmy!

Nie wszystkie biura rachunkowe w Białymstoku mogą opierać swoją codzienna obsługę na tak bogatym doświadczeniu, jakim dysponuje nasz zespół. Jednak jeżeli zależy Państwu na profesjonalnej, elastycznej i dostosowanej do indywidualnych potrzeb obsługi, to serdecznie zapraszamy do współpracy. By zapewnić Państwu księgowość obsługiwaną na najwyższym poziomie i zgodnie z obowiązującymi standardami – nieustannie doskonalimy swoje umiejętności oraz poszerzamy kompetencje zawodowe. Eksperci z naszego biura rachunkowego, wzbogaceni odpowiednim wykształceniem, posiadają licencje Ministerstwa Finansów, które upoważniają ich do prowadzenia różnego rodzaju ewidencji. Biuro Rachunkowe „MirJan” działa w oparciu o licencję Ministra Finansów nr 33043/02. Posiadamy również obowiązkową polisę od odpowiedzialności cywilnej oraz dwie dodatkowe, tworząc tym samym w pełni komfortowe i bezpieczne dla naszych Klientów warunki współpracy w zakresie szeroko rozumianej księgowości.

Prowadzenie ksiąg handlowych

Pomagamy w prowadzeniu działalności gospodarczej od strony formalnej, świadcząc usługi księgowe. Nasze biuro rachunkowe z Białegostoku pozwoli Państwu zaoszczędzić czas, biorąc na siebie odpowiedzialność za spisywanie obrotów i sald. Oferujemy m.in. prowadzenie ksiąg handlowych, na które składa się systematyczne wprowadzanie wszystkich informacji związanych z operacjami przeprowadzanymi przez firmę oraz spisywanie wszystkich dostępnych aktywów i pasywów przedsiębiorstwa. Nasza księgowa zajmie się Państwa finansami oraz przeprowadzi niezbędne analizy na podstawie dostępnych informacji.

Prowadzenie księgi przychodów i rozchodów

Na podstawie dokumentacji dostarczonej przez klienta nasi księgowi tworzą ewidencję wszystkich operacji handlowych, które miały miejsce w Państwa przedsiębiorstwie. Prowadzenie księgi przychodów i rozchodów pozwala na spisywanie poniesionych wydatków w wyniku dokonanych zakupów czy na rejestrację sprzedaży dostępnych aktywów oraz pasywów. Biura rachunkowe ułatwiają prowadzenie działalności gospodarczej poprzez przejmowanie na siebie obowiązków związanych z podatkami. Prowadzona przez nas księgowość usprawni późniejsze rozliczanie się z Urzędem Skarbowym.

Usługi księgowe

Wspieramy polskich przedsiębiorców w prowadzeniu działalności gospodarczej oferując usługi księgowe dostosowane do ich potrzeb. W ramach podejmowanych czynności księgowa może doradzić w zakresie polityki rachunkowości, sporządzić deklaracje podatkowe, zapewnić obsługę VAT, monitorować należności i zobowiązania, itp. Filarem oferowanych przez nasze biuro rachunkowe usług księgowych jest prowadzenie uproszczonej lub pełnej księgowości. Powierzone nam zadania realizujemy zgodnie z wymogami prawa – rzetelnie, bezbłędnie, sprawdzalnie i bieżąco.

Od 1 stycznia 2018 r. wszyscy podatnicy VAT składają JPK_VAT

Nasze cechy

  • Do Państwa dyspozycji pozostaje w pełni wykwalifikowana księgowa, która jest w stanie zająć się kompleksową obsługą spraw rachunkowych przedsiębiorstwa.

  • Sprawy kadrowo-płacowe, kwestie podatkowe, finansowe, jak również standardowe, cykliczne rozliczenia. Wśród przykładowych, oferowanych przez nas usług, znajdą Państwo: rozliczanie ZUS, obsługa PFRON, pomoc przy przekształcaniu firm, wycena podmiotów gospodarczych.

  • Korzystając z usług białostockiego biura mogą Państwo sięgnąć po obsługę rachunkową realizowaną na najwyższym poziomie – zgodną z międzynarodowymi standardami oraz obowiązującą literą prawa.

  • Przede wszystkim proponujemy elastycznie dobrany zakres usług, który będzie odpowiadał Państwa rzeczywistym potrzebom. W ten sposób pragniemy wspierać naszych Klientów w dynamicznym rozwijaniu prowadzonych przez nich działalności.

Aktualności